Problemy z nemezis

Nasz wydziałowy firewall po kilku latach (prawie od początku wydziału na morasku) bezawaryjnej pracy zaczął się dziś rebootować.

Do czasu rozwiązania problemów z nim – mogą się zdażyć chwilowe przestoje w dostępności wydziału ze świata i odwrotnie ;) Chyba że padnie na dobre – wtedy przestój będzie dłuższy.

W każdym razie – w razie niedostępności wydziału z świata – nie denerwować się, zrobić herbatkę – po chwili powinno samo wstać.

(Aktualizacja: odpukać – jak na razie działa)

5 thoughts on “Problemy z nemezis

1. t-l.ru

Я прочел эту статью и у меня имеются советы ;)
    Возможно, вы сможете написать статьи дополняющие эту статью.
    Я хочу, ознакомиться еще больше с данным направлением !!!

2. wybierz laptopa

Hello, you used to write magnificent, but the last few posts have been kinda
    boring? I miss your tremendous writings. Past several
    posts are just a bit out of track! come on!