Wakacyjne porządki

Studenci wyjechali na wakacje, laboratoria stoją puste, wreszcie można ze spokojem posprzątać. Ale nie wszyscy studenci opuścili wydział aby wypoczywać: na szczęście kilku dzielnych praktykantów pomaga nam w przygotowaniach do następnego roku akademickiego. Możecie podziwiać ogrom pracy, jaki wykonali na przykład w szafie krosowej:

posprzątana szafa

Niestety nie pomyślałem wcześniej żeby zrobić zdjęcie przed porządkami, ale wyglądało to mniej więcej tak (to jedna z szaf którą dopiero mamy się zająć od tego roku):

burdel w szafie

Miejmy nadzieję, że ze wszystkim się wyrobimy i od nowego semestru wszyscy będą mogli korzystać na zajęciach i poza nimi z nowej infrastruktury. Jedną z nowości są nowe switche dla sal laboratoriów:

switche hp procurve

Dzięki nim mogliśmy pożegnać wysłużone huby 3com-a które tak dzielnie nam przez te wszystkie lata służyły:

This entry was posted in laby, serwery on by .

About sheep

Pierwszy admin-matematyk na wydziale. Opiekuje się Linuksami w laboratoriach, siecią komputerową (przewodową) oraz kilkoma serwerami. Fanatyk wiki i poprawnego HTML-a.

One thought on “Wakacyjne porządki