Start bloga adminów WMI

Kilka dni temu pojawił się pomysł, by założyć bloga adminów WMI, na którym będziemy umieszczać ciekawostki związane z kuchnią działania laboratoriów. Aż żal czasem nie podzielić się sytuacjami które mają miejsce w adminowni. Poza tym, a nuż ktoś dzięki tej stronie pomyśli sobie choć przez chwilę, ze admin też człowiek? ;) Nieee… nie popadajmy w naiwność ;) Miłej lektury i zapraszamy do komentowania.

5 thoughts on “Start bloga adminów WMI

1. adastra

Hej! Właśnie doczytałem posty od końca do początku. :) (oczywiście w ramach fundamentalnej zasady studenta, która mówi, że robi się nie to, co się robić powinno, czyli podczas nauki do egzaminu :>) Ten blog to fajna inicjatywa, szkoda, że na to nie wpadliśmy za moich czasów. Tylko nawet teraz, mimo popularyzacji blogów i tak po komentarzach wygląda na to, że piszecie go tylko dla siebie (no i może jeszcze psychollka ;) . A co wynika z tego Analyticsa? Dużo macie czytelników? ..a może warto by o tym napisać posta, podobnego do bardzo ciekawego o statystykach użycia wm-ów pod Linuksami w labsach. Pozdrowienia dla starej i nowej ekipy! :)